שירותי מיסוי

 

 רואה חשבוןשירותי מיסוי

 

מערכת חוקי המס במדינה מטילה חובות על כל ישות עסקית, החל מפתיחת תיקים ברשויות, ניהול ספרי העסק, הגשת דוחות, תשלומי מסים ועוד. לכן כל ישות חייבת לבחון כל תקופה את אופן ניהול פעילותה העסקית והתאמתה לדני המס אשר מתעדכנים בתדירות גבוהה יחסית. בחינת אופן התנהלות העסקית של ישות עשוי למנוע אי נעימויות מול רשויות המס במשך חיי העסק, שכן עסק אשר מתנהל באופן מיטבי מול רשויות המס עשוי לשלם מס מופחת כחוק.

מקסום דיני המס נדרש מכל ישות עסקית וזו אף חובתה להתייעץ עם מומחי מס להפחתת נטל המס. מאיר שמגר, נשיא בית המשפט העליון "עצם העובדה כי צדדים בחרו במבנה משפטי דל מסים אינה מצביעה על כך שהמבנה "מלאכותי" או "בדוי". זכותם – ואף חובתם – של מומחים בענייני מסים לתכנן עיסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס".

שירותי המיסוי ניתנים החל מטרם הקמת הישות העסקית, בחירת ישות עסקית, יצירת מבנה התאגדות אופטימלי ובמשך כל חיי העסק.

מחלקת המס במשרדינו מטפלת בספטקור רחב של נושאי מיסוי, הידע נצבר במשרדינו במשך שנים רבות הן בעבודה ברשות המסים והן בעבודה כמשרד עצמאי המייצג לקוחות מול רשויות המס. אנו מעניקים מעטפת שירותים כוללת למשרדי רואי חשבון ולקוחות חיצוניים

משרד רואה חשבון ינאי אמיר מעניק שירותי מיסוי למגוון רחב של לקוחות, בין לקוחותינו- קבלנים, חברות היי-טק, חברות בעלות פעילות בינלאומית, חברות זרות, נותני שירותים, קמעוניים, יצרנים ועוד.

צוות משרדינו כולל אנשי מקצוע בתחום המס בעלי וותק של מעל 10 שנים אשר יסייעו לכם למזער את חבות המס באופן מקסימלי.

חזרה לראש הדף