רואה חשבוןסטארט אפ | Startup 

זהיתם כאב ואתם חושבים שיש לכם רעיון מנצח? התייעצתם עם מכרים ביצעתם סיעור מוחות לשיפור המיזם? אתם מוכנים להשקיע ימים ולילות עבור הגשמת החלום שלכם? אתם חושבים שאתם מספיק חזקים כדי לקדם את הרעיון שלכם ומוכנים למשברים רבים בדרך? אם עניתם על כל השאלות "כן" באופן מוחלט!! ככל הנראה שאתם במסלול הנכון.

פעמים רבות אנשי עסקים מעוניינים להקים סטארט אפ לצורך מניע כספי, כולם רוצים להרוויח כסף מהיר. אך הנתונים מראים אחרת, בעלי סטארט אפים אשר כל מטרתם היתה לקדם את הרעיון לשלב מכירה ולברוח לסטארט אפ הבא פשוט נכשלו כישלון חרוץ.

חושבים על האקזיט ? תחשבו שוב

ביצוע אקזיט אינו דבר קל ורק מעטים זוכים לו, מה הופך את החברות שהגיעו לאקזיט כטובות יותר מאשר אלו שלא הצליחו להגיע לשם? רצון!!! הרצון העז להצליח, להתקדם, להשתפר, גם אם נכשלתם בסבבי הגיוס ראשונים אין זה אומר שצריך להפסיק, אין זה אומר שנכשלתם. גם אם הרעיון לא מוצא חן בעיני מספר אנשים, זה לא אומר שלא תוכלו להצליח במקום אחר. בחיי הסטארט אפ אתם עשויים לחוות אין ספור אכזבות, אין ספור חסמים ובעיות עליכם להיות נחושים וחזקים ולדעת שיש לכם רעיון מנצח אתם תגשימו אותו בכל מחיר.

מה סיכויי ההצלחה

מכל אלף אנשים שיש להם רעיון להקים סטארט אפ, רק אחד באמת מצליח, זה לא בגלל שהוא הכי חכם או בגלל שהוא בעל גנים משובחים או מקושר, זה בגלל שהוא הכי רצה להצליח !!  אם תשאלו אותו הוא יספר לכם כמה קשיים הוא חווה בדרך, כמה היה קשה אך בכל הפעמיים הוא ידע שבסוף הוא ימצא את הפתרון. אתה עשוי להיחשף לסירובים והבעות חוסר אמון במיזם שלך, הדרך היחידה להצליח היא להתגבר ולהמשיך הלאה. המסלול הוא קשה, מאוד מורכב לכן לא מתאים לכל אחד, רק מי שבאמת רוצה להצליח יש לו סיכוי.

המניע להקמת סטארט אפ

המניע להקמת סטארט אפ צריך להיות הרצון לשנות, הרצון להעניק פתרון לכאב או בעיה, סטארט אפים שהוקמו במטרה להרוויח כסף מהיר כשלו. תראו מול ענייכם את המטרה, ותבינו מה אתם צריכים לעשות כדי לכבוש את היעד. המשמעות היא שהפעולה צריכה להיות הפוכה מההיגיון. ההיגיון אומר בו נתחיל שלב, שלב עד למטרה. בפעול הדרך שונה, צריך לראות את המטרה, את החזון וללכת לאחור לאורך כל השלבים עד להבנה מה אתה נדרש לבצע כי להגשים את החלום שלך, זו הדרך להיות ממוקדים.

בדרך להצלחה הרעיון עשוי להשתנות הרבה פעמים, עד לקבלת המוצר המושלם עבור הכאב שאתם מעוניינים להעניק לו פתרון, זה מהלך רצוי ואף הכרחי כיוון ככל שהתמקדתם בתחום הבנתם את מקורות הכאב והתאמתם את מוצר שלכם לצורך כך. המטרה היא להתאים את המוצר לכאב ולא את הכאב למוצר, לכך רעיון צריך להתבסס לאחר הבנה מעמיקה של הכאב שאותו אתם מנסים לרפות

אם אתם באמת רוצים להקים סטארט אפ ומוכנים לעשות הכל להצלחתו, מקומכם איתנו !! בואו אלינו לפגישת ייעוץ

המאמר לעיל אינו מהווה חוות דעת משפטית, המלצה או ייעוץ מקצועי. כמו כן, יתכן והמאמר אינו עדכני או מדויק ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ טרם עם משרדנו.

חזרה לראש הדף